Gwiazdy

Chris Hemsworth i Elsa Pataky są małżeństwem od 10 lat. Jakie mają rady dla innych par? "Związek wymaga cierpliwości"

Gwiazdy

Chris Hemsworth i Elsa Pataky są małżeństwem od 10 lat. Jakie mają rady dla innych par? "Związek wymaga cierpliwości"

Chris Hemsworth i Elsa Pataky to jedna z nielicznych par Hollywood, która może pochwalić się związkiem o długim stażu. Teraz zakochani udzielili wyjątkowego wywiadu i zdradzili, jak pielęgnują swoje małżeństwo. Co jest receptą ich świetnej relacji?

Związek Chrisa Hemswortha i Elsy Pataky

Chris Hemsworth i Elsa Pataky poznali się w 2010 roku. Niedługo po pierwszym spotkaniu pojawili się na imprezie organizowanej przez LACMA w Los Angeles. Pobrali się trzy miesiące później w Boże Narodzenie. W grudniu zeszłego roku świętowali już 10-lecie swojego małżeństwa. Choć wydają się świetnie dobraną parą, nie zawsze bywa między nimi kolorowo.

- To zabawne, że ludzie uważają nas za idealną parę. Nie ma mowy. To były wzloty i upadki, a my nadal pracujemy nad tym związkiem. Myślę, że związek to ciągła praca. To nie jest łatwe. (...) Ale zawsze staram się dostrzegać pozytywne strony - mówiła Elsa Pataky jakiś czas temu w wywiadzie dla australijskiego "Body & Soul".

Recepta na udany związek

Wiadomo jednak, że mimo przeciwności losu czy sprzecznych opinii, udało im się wypracować sposób na pomyślne małżeństwo i ciągłe szlifowanie swojej relacji. Rodzice trójki dzieci stawiają na spędzanie czasu na świeżym powietrzu i pielęgnowanie wspólnych pasji, czyli aktywność fizyczną, sport i zdrowe odżywianie. 44-letnia aktorka zdradziła również w "Sunday Life", że to cierpliwość, komunikacja i zrozumienie są kluczem do udanej relacji.

Małżeństwo wymaga dużo pracy. Nie wydaje mi się, żeby każda para była idealna. Związek wymaga cierpliwości, zrozumienia, wielu rozmów, poznania drugiej osoby, a także poznania siebie i tego, co robisz źle. Nie pozwól, aby duma stanęła na Twojej drodze - powiedziała Elsa Pataky.

Dodała także, że wraz z Chrisem starają się robić wiele rzeczy wspólnie, ale bez dzieci. Znajdują czas dla siebie, jako para.

- Myślę sobie, że to są takie złote zasady, które warto wziąć sobie do serca - podsumowała Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Co sądzisz o tym artykule?
79
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0