Gwiazdy

Cierpi na astmę, a w przeszłości spotykał się ze znaną aktorką. Oto kilka ciekawostek na temat Jamiego Dornana

"5 rzeczy, których nie wiesz o Jamiem Dornanie:

Gwiazdy

Cierpi na astmę, a w przeszłości spotykał się ze znaną aktorką. Oto kilka ciekawostek na temat Jamiego Dornana

"5 rzeczy, których nie wiesz o Jamiem Dornanie:

Jamiego Dornana wiele osób kojarzy przede wszystkim jako Christiana Greya z ekranizacji słynnej książkowej serii. Jednak aktor wcale nie był pierwszym wyborem twórców produkcji. Więcej ciekawostek na jego temat znajdzie w tekście. 

Jamie Dornan jako Christian Grey

Jamie Dornan ma na swoim koncie udział w różnych filmowych i serialowych produkcjach, takich jak np. "Dawno, dawno temu" czy "Upadek". Tymczasem prawdziwą popularność przyniosła mu postać Christiana Greya w ekranizacjach słynnej serii książek. O mało włos jednak wcale nie pojawiłby się w filmach. Początkowo w przystojnego biznesmena miał wcielać się Charlie Hunnam. Ostatecznie jednak zrezygnował z roli, a ta wtedy przypadła Dornanowi.

Jego bohater prezentował nienaganną, wysportowaną sylwetkę, a w filmie "50 twarzy Greya" nie miał zarostu. To ostatnie sprawiało, że aktor czuł się nieswojo i nie podobał się sobie jak Grey. Na co dzień bowiem gwiazdor jest przyzwyczajony do brody. 

Broda to niejedyna rzecz ważna dla aktora. Nigdy nie rozstaje się z odtwarzaczem muzyki i inhalatorem. Od dziecka bowiem choruje na astmę.  

Jamie Dornan – początki

Od 7 lat Jamie Dornan jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Amelią Warner, z którą doczekał się trzech córeczek o imiona Dulcie, Eva i Alberta. Nim jednak oboje postanowili kroczyć ze sobą przez życie, pochodzący z Irlandii Północnej aktor przez 2 lata spotykał się z inną znaną gwiazdą. Była to Keira Knightley. Ich relacja przyciągała uwagę mediów, a coraz większa popularność ukochanej miała przyczynić się do rozstania.

Niewiele osób wie, że Jamie Dornan może się też pochwalić dobrą znajomością z Eddiem Redmayne’em i Andrew Garfieldem. Obaj aktorzy byli jego współlokatorami, gdy zdecydował się na przeprowadzkę do Los Angeles.

Zobacz także:

Agnieszka Włodarczyk pokazała nowego partnera. Ukochany jest rekordzistą świata. Fani: "Piękna z was para"

Zespół Hurts z nowymi koncertami w ramach Faith Tour 2021. Artyści pojawią się również w Polsce

Paweł Wilczak o swojej roli w "Usta Usta". Jak potoczyły się losy Adama?

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Co sądzisz o tym artykule?
71
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0