Gorące tematy

Chcesz zagrać z WOŚP? Wystarczy, że doładujesz telefon

Gorące tematy

Chcesz zagrać z WOŚP? Wystarczy, że doładujesz telefon

Trwa 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszyscy trzymają kciuki za kolejny rekord. W tym roku Orkiestra zbiera środki na rzecz polepszenia standardów diagnostycznych i operacyjnych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Chcesz pomóc? Wystarczy, że doładujesz telefon!

Już dziewiąty rok z rzędu do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włącza się Play. Jeśli jesteś abonentem tej sieci i korzystasz z aplikacji Play24, to możesz w prosty sposób wesprzeć WOŚP. Wystarczy, że dziś doładujesz telefon! 

Do końca dnia, każda płatność, każde doładowanie, to wsparcie, które Play przekaże Orkiestrze 

- powiedziała Paulina Mikuła, ambasadorka Play. 

Z każdej transakcji zrealizowanej przez aplikację, np.: opłacenie rachunku lub doładowanie konta - na konto fundacji trafi 1 zł. 

Aukcje Play

Jesteś tradycjonalistą? Przyłącz się do licytacji kart telefonicznych Play.

Złote Karty Telefoniczne są jedną z tradycyjnych już nagród w Licytacji Najbardziej Hojnych Darczyńców podczas Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz pierwszy były licytowane w 2000 roku. Z okazji 21. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Złota Karta została po raz pierwszy przygotowana przez firmę PLAY we współpracy z Jurkiem Owsiakiem. Od tego czasu PLAY przygotowuje Złote Karty na kolejne Finały

- czytamy na stronie wosp.org.pl

Strefa Play na placu Bankowym 

Play również zaprasza do swojej strefy na placu Bankowym w Warszawie, gdzie czeka na Was masa niespodzianek. Będzie tam można spotkać youtuberów, zrobić super zdjęcia i skorzystać z gościnności Play. 

>>>Więcej o akcji Play czytaj tutaj <<<


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
53
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0