Gwiazdy

Charles Levin nie żyje. Odnaleziono ciało zaginionego aktora

Zapalone świeczki

Fot. GettyImages / Alfira Poyarkova

Gwiazdy

Charles Levin nie żyje. Odnaleziono ciało zaginionego aktora

Zapalone świeczki

Fot. GettyImages / Alfira Poyarkova

W pobliżu miejscowości Selma w stanie Oregon znaleziono zwłoki mężczyzny. Policja podejrzewa, że jest to ciało aktora Charlesa Levina, którego zaginięcie zgłosił kilka dni temu jego syn.

8 lipca br. policja otrzymała zawiadomienie, że zaginął siedemdziesięcioletni Charles Levin. Zniknięcie zgłosił syn aktora. Dzięki sygnałowi GPS z telefonu gwiazdora udało się zlokalizować jego samochód. W aucie odnaleziono martwego psa należącego do Levina, ale aktora nie było w pojeździe. Następnego dnia natknięto się na zwłoki mężczyzny. W wydanym oświadczeniu policja napisała, że odnalezione ciało to prawdopodobnie Charles Levin. Ostatecznej identyfikacji zwłok ma dokonać lekarz sądowy. On również wyjaśni okoliczności śmierci mężczyzny.

>>> Zobacz także:

Charles Levin największą popularnością cieszył się w latach 80. i 90. ubiegłego wieku. Najbardziej znany był z roli Elliota Novaka w serialu "Alice" oraz Eddiego Gregga w "Hill Street Blues". Aktor zagrał również w "Prawnikach z Miasta Aniołów", "Doogim Howserze, lekarzu medycyny", "Prawie i bezprawiu", "Annie Hall" i "Manhattan".

Co sądzisz o tym artykule?
47
3
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0