Gwiazdy

Cezary Pazura pokazał wszystkie swoje dzieci. "Jest po co żyć"

Cezary Pazura

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Cezary Pazura pokazał wszystkie swoje dzieci. "Jest po co żyć"

Cezary Pazura

Dzień Dobry TVN

Cezary Pazura pochwalił się gromadką swoich dzieci. Na Instagramie aktor opublikował rodzinne zdjęcie i pokazał wszystkie swoje pociechy. Najstarsza córka ma już 32 lata. Czym się zajmuje? Wybrała tę samą drogę, co tata.

Cezary Pazura – rodzina

Cezary Pazura i Edyta Pazura od 11 lat tworzą udany związek. Małżeństwo na przestrzeni lat doczekało się trójki dzieci, najmłodsza Rita ma 2 latka, Antoni 8 lat, a Amelia 11. Dumny aktor chętnie dzieli się swoim szczęściem w sieci. Jednak jego życie nie zawsze usłane było różami. Aktor ma za sobą nieudane związki. Swoją pierwszą żonę poślubił w 1989 roku, a rok później na świecie pojawiła się pierwsza córka Anastazja. Na temat pierwszego małżeństwa aktor wypowiedział si w jednym z wywiadów.

Tamten okres chciałbym wymazać z pamięci raz na zawsze. Zostałem zostawiony dla innego mężczyzny. Koniec. Kropka. Pozbawiony wszystkiego, bo wszystko było wspólne. Nie miałem żadnej intercyzy 

– mówił Cezary w wywiadzie dla magazynu "Pani".

Drugie małżeństwo aktorka z Weroniką Marczuk trwało od 1995 do końca 2007 roku. Życie Cezarego zmieniło się natomiast w maju 2007 roku. Podczas jednej z podróży mężczyzna poznał w pociągu o 26 lat młodszą Edytę, która nieco później stała się miłością jego życia.

Cezary Pazura z dziećmi na Instagramie

Cezary opublikował na Instagramie rodzinne zdjęcie ze wszystkim swoimi pociechami. Na fotografii znalazła się także Anastazja, 32-letnia córka gwiazdora z pierwszego małżeństwa. Wspólną fotografię aktor opatrzył opisem.

Fot:1 - Wujek Czarek i wszystkie jego dzieci.
Fot:2 - Wujek Czarek z dziećmi i ukochaną Żoną. Jest po co żyć

Co robi Anastazja? Jak się okazuje, dziewczyna poszła w ślady ojca. Skończyła Warszawską Szkołę Filmową Bogusława Lindy i Macieja Ślesickiego, a Cezary przyznał, że jest z niej bardzo dumny. 

Zobacz także:

Pot i łzy na planie "Top Model". Woliński: "Uczestnicy musieli pięknie wyglądać i jednocześnie wykonać ciężką pracę"

W europejskim kraju rozważają możliwość wprowadzenia eutanazji dzieci do 12. roku życia

Korzystanie z filtrów do fotografii może być niebezpieczne. "Doszliśmy do momentu, w którym to rzeczywistość ma przypominać nam zdjęcia"

Zobacz wideo: Cezary Pazura w ogniu pytań córki

Co sądzisz o tym artykule?
65
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
15.10.2020
Adam robert
Dobrze ze on jest ojcem dzieci i dobrze wychowuje swoje dzieci ????????????