Gwiazdy

Cannes 2019. Kto zdobędzie nagrodę główną - Almodovar, Tarantino, a może Bong Joon-Ho? 

Gwiazdy

Cannes 2019. Kto zdobędzie nagrodę główną - Almodovar, Tarantino, a może Bong Joon-Ho? 

Pedro Almodovar jest w tej chwili najpoważniejszym kandydatem do nagrody głównej. Bardzo dobre recenzje zebrał też Quentin Tarantino za film "Pewnego razu w Hollywood". Niespodziewanie do stawki dołączył też  koreański reżyser Bong Joon-Ho ze swoim dziełam "Pasożyt"! Już dziś wieczorem dowiemy się kto wyjedzie z Cannes ze Złotą Palmą! Jak festiwal w Cannes odbiera Rafał Zawierucha, który zagrał w filmie Quentina Tarantino?

Czy Bong Joon-Ho okaże się czarnym koniem festiwalu?

Jego obraz - "Pasożyt" opowiada historię ogromnej polaryzacji współczesnego społeczeństwa i różnic między biednymi i bogatymi na przykładzie dwóch. Pokaz jego filmu wzbudził ogromne emocje wśród publiczności, a owacje, które utrzymał nie ustępowały tym, które wzbudziły pokazy Almodovara i Tarantino. 

Rafał Zawierucha o festiwalu  w Cannes - tuż po premierze "Pewnego razu w Hollywood"

Ciesze się, że tu jestem, że moge być częścią tak znakomitej ekipy i tak wielkiej produkcji. To są wielkie emocje i przeżycia. Dopiero wczoraj uwierzyłem, że to zrobiłem. Gram rolę Romana Polańskiego, wybitnego reżysera, u którego wtedy każdy chciał zagrać, u wybitnego reżysera dzisiaj, u którego każdy chce zagrać. 
To była dla mnie duża noc! trzeba umieć świętować jeżeli się zrobiło coś dobrego! 


Jak wygląda przejście po czerwonym dywanie ... od kulis?

Jak wygląda logistyka przejścia po czerwonym dywanie? Czy wszystko jest tak proste i łatwe jak to wygląda w telewizji? A jak na czerwonym dywanie zaprezentowały się Grażyna Torbicka i Anja Rubik?

Film Almodovara zachwycił wszystkich

Film "Ból i blask" Pedro Almodovara zachwycił festiwalową publiczność i jest jednym z poważnych kandydatów do nagrody głównej.

Czy film Quentina Tarantino ma szanse przebić "Ból i blask"

Czy film "Pewnego razu... w Hollywood" Quentina Tarantino jest w stanie mu zagrozić w drodze po laury i... czy Rafał Zawierucha - jako Roman Polański pojawi się w tej produkcji, czy jednak został wycięty w montażu?

Paweł Pawlikowski w festiwalowym jury

Naszym reprezentantem na festiwalu filmowym w Cannes jest członek jury festiwalowego: Paweł PawlikowskiCo sądzisz o tym artykule?
75
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0