Gwiazdy

Borys Szyc świętuje urodziny córki. Pokazał zdjęcia sprzed kilkunastu lat

Gwiazdy

Borys Szyc świętuje urodziny córki. Pokazał zdjęcia sprzed kilkunastu lat

Aktor lubi sam informować o ważnych wydarzeniach z jego życia. Z końcem roku Borys Szyc na Instagramie przekazał wiadomość o ślubie z wieloletnią partnerką Justyną Nagłowską, wcześniej w podobny sposób ogłosił, że ponownie zostanie ojcem. Teraz świętuje 15 urodziny nastoletniej córki Soni. 

Aktor nieczęsto dzieli się kadrami z życia prywatnego, wybiera tylko te najważniejsze. Z okazji urodzin pierworodnej córki zrobił wyjątek, w poście na Instagramie złożył jej piękne życzenia. Dumny tata napisał:

Dziś ta piękna dama kończy 15 lat. Jak to możliwe?? Życzę Ci kochanie samych dobrych ludzi wokół, zdrowia i miłości. Kocham Cię bardzo i zawsze będę obok by Ci pomóc

Sonia Szyc dostała życzenia urodzinowe od gwiazd

Post spotkał się z samymi pozytywnymi reakcjami oraz życzeniami od obserwatorów i popularnych znajomych Borysa. Do składających gratulacje dołączyły m.in. Agnieszka Dygant i Sonia Bohosiewicz


Sonia Szyc kończy 15 lat

Sonia poza znanym tatą, może pochwalić się również talentem muzycznym. Kilka lat temu brała udział w programie Mali Giganci TVN, mimo iż nie weszła do głównego etapu show, dalej realizuje swoje marzenia. Na jej instagramowym profilu można znaleźć krótkie nagrania wokalne dziewczynki, które chętnie komentuje tata i nie skrywa dumy. Fani nastolatki mogą posłuchać w jej wykonaniu utworów takich jak: "Lost Boy" czy "I'm not the only one". 

Wyświetl ten post na Instagramie.

✨✨✨Lost boy✨✨✨

Post udostępniony przez Sonia Wiktoriaa (@soniawiktoriaa)


Więcej:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player. 

Co sądzisz o tym artykule?
83
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0