Newsy

Black Mirror: 5. sezon coraz bliżej. Znamy datę premiery! Zobacz zwiastun serialu Czarne Lustro

Black Mirror z Miley Cyrus

Fot. YouTube / Black Mirror

Newsy

Black Mirror: 5. sezon coraz bliżej. Znamy datę premiery! Zobacz zwiastun serialu Czarne Lustro

Black Mirror z Miley Cyrus

Fot. YouTube / Black Mirror

Piąty sezon serialu "Black Mirror" już niebawem. Premiera "Czarnego Lustra" odbędzie się 5 czerwca 2019 roku. Zobaczcie najnowszy zwiastun "Black Mirror", w którym pojawia się m.in. aktorka i piosenkarka - Miley Cyrus.

"Black Mirror" - data premiery piątego sezonu "Czarnego Lustra"

Premiera piątego sezonu "Black Mirror"  już 5 czerwca. opublikowano już zwiastun nowej serii - zaledwie pięć miesięcy po premierze filmu „Black Mirror: Bandersnatch”, w którym widz miał wpływ na to, co będzie się dziać w filmie - widz podejmował decyzję za głównego bohatera, granego przez Willa Poultera. Film miał trwać około 1,5 godziny, jednak po sprawdzeniu wszystkich kombinacji, okazuje się że dostaliśmy prawie 5 godzin filmu.

Piąty sezon "Black Mirror" to tylko trzy odcinki, w których zostaną poruszone m.in. kwestie sztucznej inteligencji, inteligentnej technologii i wirtualnej rzeczywistości. Więcej zobaczycie w poniższym zwiastunie:

Miley Cyrus w piątym sezonie "Black Mirror"

W najnowszym sezonie "Czarnego lustra" pojawią się między innymi: Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport oraz Ludi Lin.

Poprzednie sezony "Black Mirror" cieszyły się bardzo dużą popularnością. Każdy odcinek to zupełnie inna historia. Wszystkie odcinki łączy jednak jedno - negatywny wpływ rozwoju technologii na człowieka.


Zobacz też: Serial "39 i pół" wraca! Andersz, Karolak i Widawska o nowym sezonie kultowego serialu

Co sądzisz o tym artykule?
74
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0