Styl Życia

Biżuteria jedyna w swoim rodzaju. Wyjątkowe projekty tworzą dzieci

Styl Życia

Biżuteria jedyna w swoim rodzaju. Wyjątkowe projekty tworzą dzieci

Piotr Białek zmienia dziecięce rysunki w wyjątkową biżuterię. W materiale Miłki Fijałkowskiej opowiedział o tym, jak zrodził się pomysł na ozdoby, które wzruszają do łez. 

Biżuteria z serca

Po tym, jak jego 4-letni syn narysował podobiznę swojej mamy, Pan Piotr wpadł na pomysł prezentu dla żony. Na podstawie dziecięcego rysunku wykonał naszyjnik, który na zawsze utrwalił dzieło chłopca.

Gdy Pani Sabina wrzuciła zdjęcie prezentu do Internetu, odzew był natychmiastowy. Pod zdjęciem pojawiła się lawina pozytywnych komentarzy. Między nimi znalazły się również pytania o to, czy można złożyć zamówienie na biżuterię tego typu.

Mamy często nas pytają, czy wykonujemy jakiś projekt, który mogą zobaczyć. My tego nie robimy, bo po prostu rysunek dziecka traktujemy już jako projekt – powiedziała Sabina Białek.

Biżuteria, którą tworzy Pan Piotr, jest jedyna w swoim rodzaju. Każdy egzemplarz jest spersonalizowany i niepowtarzalny.

Biżuterię głównie wykonujemy ze srebra, rzadziej zdarzają się zamówienia w złocie – wyjaśnił Pan Piotr - Większość zamówień przychodzi z Polski, ale mamy wiele zamówień ze Stanów, Irlandii, Arabii Saudyjskiej i z Niemiec – dodał. 

Zobacz też:

Martyna Wojciechowska gotowa na Sylwestra. Makijaż wykonała 11-letnia córka!

Mama top modelka. Życie prywatne Klaudii El Dursi 

Robert Lewandowski ósmy w plebiscycie "France Football". Złotą piłkę zdobył Messi

Co sądzisz o tym artykule?
62
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0