Dzień Dobry Extra

Big Brother 2019 w TVN7 – dlaczego ta edycja będzie wyjątkowa?

Dzień Dobry Extra

Big Brother 2019 w TVN7 – dlaczego ta edycja będzie wyjątkowa?

Za niecały miesiąc wystartuje kolejna edycja długo wyczekiwanego programu rozrywkowego Big Brother. Telewizyjne show wraca na ekrany po prawie 20 latach! Zobacz, czym zaskoczy nas nowa edycja programu, w którym razem z Wielkim Bratem będziemy podglądać przez trzy miesiące życie jego uczestników.

GŁOSUJ NA UCZESTNIKÓW! Big Brother rusza 17 marca! Poznajcie nowych uczestników Macieja i Agnieszkę! <<< Głosuj na nich!


  • co ciekawego działo się w pierwszej edycji reality show,
  • kto odpadł z programu przed samym finałem pierwszego Big Brothera,
  • co wydarzy się w nowym Domu Wielkiego Brata,
  • gdzie i kiedy oglądać program.

Zobacz też: Bartek Jędrzejak w Big Brotherze! >>>

Zobacz, co ciekawego działo się w pierwszej edycji Big Brothera!

Pierwsza edycja popularnego telewizyjnego show wystartowała 4 marca 2001 roku. Trwała 106 dni, a jej zwycięzca Janusz Dzięcioł wygrał na mocy głosowania telewidzów pół miliona złotych. Big Brother cieszył się ogromną popularnością widzów, a najwięksi faworyci poprzez udział w programie zyskali grono fanów. Przypomnijmy sobie najciekawsze wydarzenia z Domu Wielkiego Brata!

Zobacz też: Big Brother. Janusz Dzięcioł, Manuela Michalak i Gulczas - co słychać u uczestników? >>>

W pewien zimowy dzień, 21 marca 2001 roku, goście Wielkiego Brata dostali od niego sportowe zadanie odegrania meczu w polskich i norweskich barwach. Dwie drużyny, damska (w barwach Norwegii) i męska (w barwach Polski), stanęły naprzeciwko siebie na zaśnieżonym podwórku willi w Sękocinie. Aby wyrównać szanse, Wielki Brat utrudnił panom zdanie i kazał im związać się w parach. Zespół Biało-Czerwonych wygrał z paniami 9 do 2! W nagrodę mogli obejrzeć rozegrany wcześniej prawdziwy mecz Polska – Norwegia, który nasi piłkarze wygrali 3 do 2.

Każdego dnia na uczestników Big Brother Polska czekały nowe, emocjonujące zadania, a co dwa tygodnie z programu odpadał jeden z uczestników, którego wcześniej mieszkańcy Domu Wielkiego Brata nominowali największą liczbą głosów.

Zobacz też: Tomasz Wania - kim jest polski gwiazdor brytyjskiego Big Brothera? >>>

Nominacje w pokoju zwierzeń – zobacz, kto odpadł przed samym finałem!

Do ścisłego finału z Januszem dotarła również uwielbiana za charakterystyczny śmiech Manuela Michalak oraz sympatyczna Małgorzata Maier. W ostatnich nominacjach w pokoju Wielkiego Brata uczestnicy wskazali Alicję Walczak, i to właśnie ona pożegnała się z programem przed samym finałem.

Co wydarzy się tym razem w programie Big Brother?

Nowa edycja reality show będzie wykorzystywać najnowsze rozwiązania technologiczne, aby dać uczestnikom poczucie komfortu w trakcie trwania programu. Widzom zapewni to niepowtarzalną możliwość oglądania wszystkiego, co wydarzy się w Domu Wielkiego Brata na żywo przez platformę streamingową Player.pl. Wszystko będzie rejestrowane przez 70 automatycznych kamer, które organizatorzy ukryją w całym domu.

Big Brother – gdzie możemy śledzić losy uczestników programu?

Program będzie emitowany codziennie o godzinie 20 na kanale TVN 7 i stronie Player.pl. W niedzielę o 18 na stacji TVN odbędzie się cotygodniowe podsumowanie z wydarzeń w Domu Wielkiego Brata, które przygotuje widzów na niedzielny odcinek eliminacyjny. Głosowanie na uczestników programu odbędzie się online i za pomocą SMS-ów.

Co sądzisz o tym artykule?
2
1
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0