Gwiazdy

Tomasz Karolak w Domu Wielkiego Brata

Gwiazdy

Tomasz Karolak w Domu Wielkiego Brata

Gosia Szmal opuściła Dom Wielkiego Brata - tak zadecydowali widzowie. Jednak podczas niedzielnej Areny w  Domu Wielkiego Brata pojawił się Tomasz Karolak! To kolejny specjalny gość po Magdzie Gessler. Dziś w "Big Brother Nocą" zobaczymy syna Gosi. Jak ocenił udział mamy w programie?

Big Brother 2: Tomasz Karolak odwiedza Dom Wielkiego Brata

Tomasz Karolak, który wrócił niedawno do doli Darka w serialu "39 i pół tygodnia", kontynuacji kultowego "39 i pół", pojawił się jako gość specjalny w Big Brotherze! Aktor uświetnił swoim występem wraz zespołem Pączki w Tłuszczu niedzielną Arenę. Anarchia!

Jednak występ to nie wszystko! Tomasz Karolak wszedł do Domu Wielkiego Brata!  Zapowiedział, że ma dla uczestników zadanie...

Big Brother 2. Kto opuścił Dom Wielkiego Brata 6 października?

Dom Wielkiego Brata opuścili już Przemysław Karda, Karolina Sztafa i -  w wyniku naruszenia regulaminu - Aleksandra Balawender. W tym tygodniu nominowani byli Kamil Lemieszewski i Gosia Szmal. Widzowie w głosowaniu zdecydowali, że Dom Wielkiego Brata opuści Gosia.

W minionym tygodniu mieszkańcy stali się artystami w Cyrku Wielkiego Brata! Jak sobie poradzili? Nie zabrakło wyzwań i emocji. Mateusz wyznał, że był uzależniony od narkotyków, Ola wyleciała z programu za złamanie regulaminu, a Kamil i Dawid weszli w ostry konflikt...

Kilka dni temu w Big Brotherze doszło do sporu między dwoma uczestnikami programu. Kamil i Dawid mieli ostrą wymianę zdań. Do sporu doszło, gdy mieszkańcy bawili się w cyrk. Według niektórych uczestników Kamil Lemieszewski bardzo niestosownie wypowiedział się na temat osób niepełnosprawnych. Jedną z osób, która postanowiła mu bezpośrednio zwrócić uwagę, był Dawid Łojewski. Dawid zasugerował, że Kamilowi brakuje inteligencji społecznej. Dziś w „Big Brother Nocą” nie zabraknie atrakcji, w programie pojawi się syn Gosi. 

Zobacz także:

Big Brother - ostry konflikt pomiędzy Kamilem i Dawidem!

Big Brother 2. Nominacje 6 października

W tym tygodniu najwięcej głosów od uczestników zebrali: Kamil Lemieszewski (9) i Łukasz Stawicki (7)Immunitetem objęta była Sarah Poznachowski.

Widzowie zadecydują, kto za tydzień odpadnie z programu. Głosuj!


Co sądzisz o tym artykule?
64
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
07.10.2019
Bb
Jedna wielka ściema,już cały tydzien pokazują że wejdzie T Karolak i dziwnym trafem pokazują co tam się będzie działo w tym tygodniu i jest tam Kamil,czyli już w tamtym tygodniu wiadomo było że Gosia odpadnie?