Gwiazdy

Baby shower Agnieszki Radwańskiej. Poznaliśmy płeć dziecka 

Agnieszka Radwańska

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Baby shower Agnieszki Radwańskiej. Poznaliśmy płeć dziecka 

Agnieszka Radwańska

Bartosz Krupa/East News

Agnieszka Radwańska właśnie udostępniła zdjęcia z przyjęcia na cześć swojego pierwszego dziecka. Wystrój baby shower, wszechobecny kolor niebieski i wreszcie - podpis pod fotografią dowodzą, że na świat już niedługo przyjdzie synek tenisistki i jej partnera, Dawida Celta. Serdecznie gratulujemy!

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt spodziewają się syna

Wieść o ciąży Agnieszki trafiła do mediów w styczniu. Od tamtej pory Radwańska chętnie pokazuje brzuszek w swoich mediach społecznościowych, a także dzieli się innymi, wyjątkowymi momentami z okresu ciąży. Ostatnio poinformowała choćby o obronie pracy magisterskiej. Teraz zaś była tenisistka zaprezentowała zdjęcia z przyjęcia baby shower. 

Pojawiły się na nim siostra Agnieszki, Urszula, a także jej przyjaciółki - Marta Domachowska, Klaudia Jans-Ignacik i aktorka Małgorzata Socha. Impreza odbyła się pod zadaszeniem, ale na świeżym powietrzu. W wystroju dominował kolor błękitny. Wśród balonów pojawiły się także litery układające się w słowa "Baby Boy", co ostatecznie potwierdziło, że Radwańska urodzi synka. 

#będzie chłopak

- otagowała zdjęcie przyszła mama. Serdecznie gratulujemy Agnieszce i jej partnerowi, Dawidowi Celtowi. Na fotografiach dostrzegamy wyraźnie zaokrąglony brzuszek u tenisistki, co świadczy o tym, że narodziny maluszka tuż, tuż. 

Agnieszka Radwańska po zakończeniu kariery sportowej

Agnieszka Radwańska to najbardziej utytułowana polska tenisistka. Na korcie zarobiła ponad 27 milionów dolarów.  W 2018 roku przeszła na "sportową emeryturę". Wcześniej, w 2017 roku, poślubiła swojego sparingpartnera - Dawida Celta. W wielu wywiadach podkreślała, że po skończonej karierze w końcu będzie miała czas na odpoczynek i sprawy rodzinne. 

Właśnie nadszedł ten moment. W styczniu tego roku Agnieszka na Instagramie podzieliła się informacją o swojej pierwszej ciąży. 

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Dzień Dobry Wakacje

Zobacz także:

Marta Żmuda Trzebiatowska o macierzyństwie: „Na pewno popełniam mnóstwo błędów, ale daje sobie też na to przyzwolenie”

Paula Tumala nie może opanować łez wzruszenia: "Wielu lekarzy zapewniało, że nie będę mogła mieć dzieci"

Anna Lewandowska o powrocie do formy: "Nie jest łatwo, jak po pierwszym dziecku"

Co sądzisz o tym artykule?
2
2
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
02.07.2020
Magosiaaa32
Moja siostra również będzie miała chłopca, już dla niego z sensillo wyprawkę kupiłam. Siostra niby nie organizowała baby shower, ale ja jako dobra ciotka zrobiłam prezenty dla maluszka i dla niej :)