Styl Życia

Ayahuasca. Brama do naszej duszy?

Styl Życia

Ayahuasca. Brama do naszej duszy?

Ayahuasca, wśród Indian znana jako "napój bogów", coraz częściej spożywana jest w krajach Europy. Choć w Polsce uznawana jest za silnie odurzający narkotyk, zwolennicy twierdzą, że to brama do naszej duszy. Czym naprawdę jest "magiczny napój" i jakie skutki niesie za sobą jego picie? Czym różni się od narkotyku i jakie reakcje wywołuje w naszym organizmie? Czy to nowy rodzaj terapii i jakimi zasadami się rządzi? O tym w Dzień Dobry TVN socjolog, specjalista ds. uzależnień prof. Mariusz Jędrzejko i szamanka Aldona Miroński.

Źródło: Dzień Dobry TVN |
Co sądzisz o tym artykule?
2
3
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
05.07.2020
Zdzich
Owszem, Aya odurza, ale przeżycia, wnioski, uzyskana mądrość i znalezione odpowiedzi na nirtujące pytania w tym noeprzerobione problemy vzy cel w życziu albo tym kim jesteśmy, są warte każdych pieniędzy! Jedna swsja daje więcej niż lata chodzenie do terapeuty. Nie wspominając już o tym że Aldona jest złotą kobietą o wielkim sercu i w sposób mostrzowski dba o bezpieczeństo i atmosferę.
07.02.2019
Sebastian
Tutaj widać atak i to z każdej strony!!! Ja akurat tam byłem właśnie u tych szamanów i nigdy nie przeżyłem czegoś tak wspaniałego jak tam,obecnie jestem kilka miesięcy po ceremonii i jakoś nie mam żadnego uzależnienia czy innych problemów a moja samoświadomość wzrosła.