Gorące tematy

ASAP Rocky nie wystąpi na Open'erze. Zastąpi go inna gwiazda!

ASAP Rocky

fot. EastNews

Gorące tematy

ASAP Rocky nie wystąpi na Open'erze. Zastąpi go inna gwiazda!

ASAP Rocky

fot. EastNews

ASAP Rocky miał być jedną z gwiazd gdyńskiego Open'era. Raper miał wystąpić w czwartek, ale przed kilkoma dniami wdał się w bójkę i został zatrzymany przez policję. Organizatorzy poinformowali, że w jego miejsce na głównej scenie pojawi się brytyjski raper Stormzy.

"Z przykrością informujemy, że w nocy otrzymaliśmy oficjalną informację, że koncert ASAP Rocky'ego w dniu dzisiejszym się nie odbędzie" - poinformowali w czwartek organizatorzy.

Chwilę później podali informację o zastępstwie. "Tegoroczny headliner Glastonbury zaledwie w kilka godzin zdecydował się nam pomóc i przyjechać do Gdyni" - poinformowali. Stormzy wystąpi na głównej scenie o godz. 0.30. Wcześniej zagrają na niej Marina, The 1975 i The Strokes.

Odwołanie koncertu ASAP Rocky'ego związane jest ze zdarzeniem, które miało miejsce w weekend w Sztokholmie. ASAP Rocky miał pobić mężczyznę na ulicy, za co został aresztowany przez tamtejszą policję. Jak podało BBC, muzyk jest jednym z pięciu zatrzymanych w związku z pobiciem. Według serwisu TMZ raper miał zaatakować klienta jednej z restauracji, który twierdził, że ten zniszczył mu słuchawki.

Jego miejsce w "lineupie" Open'er Festival zajął Stormzy. Brytyjski raper nagrał do tej pory jeden album "Gang Signs & Prayer". W samej Wielkiej Brytanii płyta sprzedała się w ponad 300 tysiącach egzemplarzy i wylądowała na szczycie listy przebojów. Artysta dostał za nią kilka nagród, w tym Brit Awards i BBC Music Awards. Był też nominowany do Mercury Prize. W zeszłym roku raper wystąpił na Kraków Life Festival. Obok swoich piosenek, w tym hitu "Shut Up", wykonał też cover jednego z utworów Eda Sheerana.

Tak było też w piątek, kiedy Stormzy wystąpił na głównej scenie festiwalu Glastonbury. Na scenie pojawił się w kamizelce z brytyjską flagą, którą przygotował dla niego artysta Banksy. 

Zobacz także:

Oliwia Bieniuk na Open’erze. „Podobna do mamy!” – pisali fani

Gwiazdy serialu "Stranger Things" na Open'erze w Gdyni! Gdzie ich spotkać?

Festiwale muzyczne w Polsce 2019: Open'er, Pol’and’Rock, OFF Festival oraz wiele innych

Sopot Jazz Festiwal Źródło: Dzień Dobry TVN


Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
75
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0