Gwiazdy

Ariana Grande i Justina Bieber łączą siły! Kiedy usłyszymy wspólny singiel?

Gwiazdy

Ariana Grande i Justina Bieber łączą siły! Kiedy usłyszymy wspólny singiel?

Justin Bieber i Ariana Granda dołączają do artystów, którzy wspierają walkę z COVID-19. Dochód ze sprzedaży singla "Stuck With U" trafi do organizacji, która wspiera dzieci lekarzy, ratowników medycznych, policjantów i strażaków.

Ariana Grande i Justin Bieber - kiedy premiera utworu?

Wspólny singiel Ariany Grande i Justina Biebera - „Stuck With U” trafi do serwisów cyfrowych już 8 maja. Dochód ze sprzedaży utworu artyści przekażą na cele charytatywne związane z obecną pandemią.

Wpływy zostaną przekazane First Responders Children's Foundation na dotacje i stypendia dla dzieci osób udzielających pierwszej pomocy, na które wpłynął COVID-19

- wyjaśniają Ariana i Justin w mediach społecznościowych, w których ogłosili premierę singla.

Artyści zachęcają do akcji #StuckwithU

Ariana i Justin udostępnili także stronę www.stuckwithu.com, z której można pobrać instrumentalną wersję kawałka. Artyści zachęcają do udostępnienia filmów z tańcem do „Stuck With U” z hasztagiem #StuckwithU na Twitterze.

To nie pierwsza taneczna aktywizacja dla fanów Biebera w ostatnim czasie. Niedawno w sieci pojawiły się filmy z choreografią do kawałka „Forever” z najnowszego albumu artysty, „Changes”. Klipy powstał w ramach akcji „CHANGES: The Movement”, w ramach której fani z całego świata mogli zaprezentować układy taneczne do każdego utworu z nowego wydawnictwa Justina.

Polacy tańczą do "Forever" Justina Biebera

Polska wersja została zrealizowana do utworu „Forever” z duetem tancerzy: Anitą Sawicką i Piotrem Abramowiczem. Znajdziecie ją poniżej:

Najnowszy album Justina Biebera - "Changes"

„Changes” to wielki powrót kanadyjskiego muzyka, na który fani musieli czekać ponad 4 lata. Gościnnie na płycie pojawili się m.in. Post Malone i Travis Scott. Z okazji premiery na YouTube pojawił się serial dokumentalny „Justin Bieber: Seasons”, który prezentuje kulisy nagrań „Changes” oraz wydarzenia z życia artysty.

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
84
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0