Newsy

Przez 10 lat miał gwałcić własną córkę oraz wykorzystywać seksualnie dzieci swoich partnerek. Postawiono mu 160 zarzutów

Mężczyzna w kajdankach

BrianAJackson/Getty Images

Newsy

Przez 10 lat miał gwałcić własną córkę oraz wykorzystywać seksualnie dzieci swoich partnerek. Postawiono mu 160 zarzutów

Mężczyzna w kajdankach

BrianAJackson/Getty Images

W ręce policji wpadł mężczyzna podejrzany o pedofilię. 52-latek został aresztowany na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. Zarzuca mu się 160 napaści seksualnych i gwałtów na dzieciach swoich partnerek. Mężczyzna przez 10 lat miał także gwałcić własną córkę. 

Wykorzystywał dzieci  

Mężczyzna, zatrzymany w zeszły piątek w Rumersheim-Le-Haut niedaleko Strasburga, jest podejrzany o zgwałcenie i wykorzystywanie seksualne dzieci swoich towarzyszek życiowych w latach 2000–2014.

52-letni Włoch został aresztowany 16 października we wschodniej Francji na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania (ENA) wydanego przez Niemcy, w którym jest podejrzany o popełnienie 160 gwałtów i napaści seksualnych na nieletnich 

- przekazała w piątek francuska policja.

Śledztwa w sprawie czynów pedofilskich

W Niemczech wszczęto przeciwko niemu 122 śledztwa w sprawie 160 aktów gwałtu i napaści seksualnych na nieletnich – poinformowała francuska Krajowa Brygada ds. Poszukiwania Zbiegów (BNRF). Jak dodano, mężczyzna niedawno uciekł z Niemiec i osiedlił się w przygranicznym regionie Alzacji, na wschodzie Francji.

7 października BNRF została zaalarmowana przez swoich niemieckich odpowiedników o tym, że podejrzany przebywa we Francji. 10 października przekazano informację o jego lokalizacji Francuzom, a śledztwo powierzono policji kryminalnej w Strasburgu.

16 października Brygada Dochodzeniowo-Interwencyjna w Strasburgu (BRI) aresztowała podejrzanego w domu jednej z jego partnerek. Do czasu przekazania niemieckim władzom zatrzymany przebywał w więzieniu w Colmar.

Według informacji, którymi dysponuje BNRF, Cosimo Chionna od listopada 2000 r. przez ok. 10 lat miał gwałcić swoją własną córkę. W tym samym czasie miał dopuszczać się tych samych przestępstw wobec nieletnich córek swojej innej partnerki. 

Działał w różnych kręgach rodzinnych

- przekazało BNRF. 

Zobacz wideo: Uwaga! TVN: Nauczyciel podstawówki oskarżony o wykorzystanie seksualne uczennicy. "Mówił, że weźmie z nią ślub"

Zobacz też:

Papież przyjął rezygnację biskupa Janiaka. To jeden z bohaterów filmu braci Sekielskich

Ojciec wykorzystywał seksualnie nieletnie córki. Żona nie wierzy w winę męża 

Emily Ratajkowski oskarża fotografa o molestowanie. "Nagle jego palce znalazły się we mnie" 

Źródło: PAP |
Co sądzisz o tym artykule?
55
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0