Gwiazdy

Anna Wendzikowska rozstała się z ojcem swojej córeczki? Znamy prawdę!

Gwiazdy

Anna Wendzikowska rozstała się z ojcem swojej córeczki? Znamy prawdę!

Czy Ania Wendzikowska rozstała się z ojcem swojej córeczki? Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić, czy jest to prawda. Co o plotkach dotyczących rozpadu związku Ani Wendzikowskiej mówi sama gwiazda?

  • Ania Wendzikowska ma dwie córeczki - Kornelię i Antosię.
  • W mediach pojawiły się plotki, jakoby Ania Wendzikowska rozstała się ze swoim dotychczasowym problemem.
  • Ania Wendzikowska powiedziała, że to bzdury: "Czasem ta medialna rzeczywistość nie ma z prawdą nic wspólnego"


Więcej: "Zagrałam dziewczynę zgwałconą w Indiach" Polska gwiazda Bollywood o swojej ostatniej roli


Ania Wendzikowska ma dwie śliczne córeczki - Kornelię (3 l.) i Antosię (4 m.). Ostatnio w sieci pojawiły się plotki, jakoby miała się rozstać ze swoim dotychczasowym partnerem - ojcem Antosi. Jaka jest prawda?

To wszystko, co się pojawiło w mediach, to jest piramidalna bzdura. I tak naprawdę nie wiem od czego zacząć to komentować. Co mogę powiedzieć? Tylko tyle, że czasem ta medialna rzeczywistość nie ma z prawdą nic wspólnego - powiedziała Ania Wendzikowska.


Ania Wendzikowska wcześniej związana była z Patrykiem Ignaczakiem z zespołu AudioFeels - Ignaczak jest ojcem Kornelii (ur. 21 stycznia 2015). Synem jej drugiej córki - Antosi (30 października 2018) - jest warszawski biznesmen Jan Bazyl.


Zobacz też: Anna Wendzikowska na Charytatywnym Balu Dziennikarzy! Te gwiazdy zachwyciły

Ania Wendzikowska urodziła się 7 września 1981 roku w Warszawie. Wendzikowska to polska aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, jest również korespondentką programu Dzień Dobry TVN. 

Ania Wendzikowska jest bardzo aktywna na Instagramie. Dzieli się na nim najważniejszymi momentami z jej życia zawodowego, jak i prywatnego. 
Co sądzisz o tym artykule?
3
3
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0