Gwiazdy

Anna Lewandowska trenuje z Klarą. "Na plecach cały Robert"

Anna Lewandowska, styl, tvn

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Anna Lewandowska trenuje z Klarą. "Na plecach cały Robert"

Anna Lewandowska, styl, tvn

Tomasz Urbanek/East News

Anna Lewandowska coraz częściej ćwiczy ze swoją starszą córeczką. Zdjęciami ze wspólnych treningów z Klarą chętnie chwali się w sieci. Na najnowszej fotce trenerki fani dopatrzyli się podobieństwa czterolatki do taty.

Anna Lewandowska na zdjęciu z Klarą

Mąż, dzieci, treningi, biznesy - Anna Lewandowska ma wiele na głowie, ale zawsze stawia rodzinę na pierwszym miejscu. Na instagramowym profilu trenerki nie brakuje ujęć z domowego zacisza. Laura jest jeszcze za mała, żeby towarzyszyć mamie na siłowni, ale niespełna czteroletnia Klara coraz częściej trenuje z mamą. Tak też było i tym razem. Dumna Ania uwieczniła ich wspólne chwile na zdjęciu, które od razu trafiło na Instagram. Przypomnijmy, że Lewandowska od niedawna może pochwalić się zawrotną liczbą obserwatorów. Jej profil śledzą już 3 miliony osób.

- Niedaleko pada jabłko od jabłoni - czytamy obok zdjęcia z Klarą.

W dalszej części wpisu Anna Lewandowska zachęca obserwatorów, aby znaleźli w sobie wewnętrzne dziecko.

- Nie chodzi tylko o dobrą zabawę i wyluzowanie – rozwijanie w sobie wewnętrznego dziecka niesie za sobą szereg korzyści: dobry humor i śmiech obniżają poziom stresu - przekonuje trenerka.

Klara Lewandowska coraz bardziej podobna do taty?

Internauci ochoczo komentują wspólne zdjęcie Anny Lewandowskiej z córką Klarą. Pod postem trenerki nie brakuje zachwytów i komplementów. Część fanów zwraca również uwagę na coraz większe podobieństwo dziewczynki do Roberta Lewandowskiego.

- A na plecach to cały Robert - pisze jedna z internautek.

- Oczy po tacie - dodaje druga.

Też to widzicie? Jedno jest pewne - Klara z pewnością przejęła od rodziców zamiłowanie do sportu. Fani Lewandowskich już teraz żartują, że w przyszłości ich pociecha będzie rozkręcała własny biznes fitnessowy.

Anna Lewandowska o macierzyństwie i nie tylko. Zobacz wideo:

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
58
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0