Gwiazdy

Anna Lewandowska pokazała zgrabną figurę po porodzie. Fani: "Mega wyglądasz po tej ciąży"

Anna Lewandowska

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Anna Lewandowska pokazała zgrabną figurę po porodzie. Fani: "Mega wyglądasz po tej ciąży"

Anna Lewandowska

Bartosz Krupa/East News

Anna Lewandowska kilka dni temu urodziła drugą córkę, Laurę. Od tego momentu fani czekają na kolejne zdjęcia zarówno Ani, jak i całej rodziny. Trenerka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie sylwetki po porodzie. Musimy przyznać, że jej figura robi wrażenie!

Anna Lewandowska po porodzie

Druga córka pary Laura, przyszła na świat zaledwie kilka dni temu, a Ania już podzieliła się z fanami zdjęciem swojej szczupłej figury. Widać, że treningi w czasie ciąży się opłaciły.

Rise and shine! Coffeeeeeeee NEEDED! Have a great day! (Obudź się i lśnij! Kawa potrzebna! Miłego dnia! - przyp. red.)

- napisała Ania Lewandowska na Instagramie.

Trenerka na zdjęciu jest w szerokiej bluzie, co jest naturalną sprawą, ponieważ brzuch po ciąży na pewno jeszcze nie zniknął. Mimo to wygląda naprawdę świetnie! Fani nie pozostawili tego bez komentarza.

Wyglądasz przepięknie 💜💜
Nogi jak sarenka
Kochana. Spokojnego połogu i powrotu do formy! Bądźcie zdrowi! Mam nadzieję, że przekażesz dziewczynom, że mały brzuszek po porodzie i powolny powrót do formy jest w porządku

- czytamy.

Rodzina Lewandowskich

Ania i Robert w tym roku będą świętować siódmą rocznicę ślubu i zarazem trzynastą rocznicę związku. Tworzą bardzo zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Zawsze podkreślają, że są najlepszymi przyjaciółmi i wzajemnie się wspierają, i motywują. Pierwsza córka pary - Klara urodziła się w 2017 roku, natomiast Laura przyszła na świat 6 maja tego roku. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
91
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0