Gwiazdy

Anna Lewandowska wstawiła bardzo intymne zdjęcie z córeczką. Cel jest słuszny

Anna Lewandowska

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Anna Lewandowska wstawiła bardzo intymne zdjęcie z córeczką. Cel jest słuszny

Anna Lewandowska

Bartosz Krupa/East News

Anna Lewandowska w swoich profilach społecznościowych motywuje do aktywnego trybu życia i nie unika ważnych tematów. Obok problemu braku samoakceptacji ostatnio poruszyła także kwestię karmienia piersią. Trenerka opublikowała nawet zdjęcie, prezentujące ten intymny moment. 

Anna Lewandowska karmi piersią

Anna Lewandowska należy do grona znanych osób, które w tym roku doczekały się dziecka. W maju na świat przyszła druga córeczka trenerki i Roberta Lewandowskiego - Laura. Oboje zadbali o prywatność dziewczynek, dlatego na ich profilach społecznościowych próżno szukać zdjęć dziewczynek. Nie znaczy to jednak, że nie dzielą się z internautami swoim rodzinnym szczęściem, chroniąc przy okazji wizerunek córek. W jednym z ostatnich postów Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie, na którym karmi swoją najmłodszą pociechę piersią.

Większość mam każdego dnia spotyka wiele wyzwań ?. Zgodzicie się ze mną? Wiele obowiązków, praca, dzieci, trening... Jednym z nich jest karmienie piersią?, w różnych porach i w najprzeróżniejszych miejscach. O ile oczywiście możemy karmić piersią i kiedy nie ma przeciwwskazań.?

- napisała w poście. 

Anna Lewandowska o karmieniu piersią

Moment opublikowania posta nie jest przypadkowy. Trwa właśnie Światowy Tydzień Karmienia Piersią, dlatego Anna Lewandowska pod fotografią przytoczyła opinie organizacji zajmujących się zdrowiem. Zalecają one karmienie niemowląt mlekiem matki do 6. miesiąca życia, a w przypadku uzupełniania diety - nawet do 2 lat.

Karmienie piersią (lub mlekiem odciąganym) to przede wszystkim zdrowie dla naszych dzieci i jeśli tylko możemy, to ofiarujmy je naszym dzieciom. Mleko mamy zapewnia ZDROWY ROZWÓJ, mniej chorób w dzieciństwie i w życiu dorosłym (na przykład zmniejszenie ryzyka otyłości). Ale to również BONUS dla MAMY – często szybszy powrót do formy.

- przypomniała trenerka.

Przy okazji zapytała też, jak kwestia ta wyglądała (lub wygląda) w przypadku innych kobiet. Pod postem obserwujące ją mamy podzieliły się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami. Wiele z nich, tak jak Anna Lewandowska, karmiło dzieci swoim pokarmem. W ich gronie była m.in. Monika Pyrek. Niektóre panie jednak wprost przyznały, że nie zdecydowały się na karmienie piersią. Pozostałe zmuszone były z różnych względów szybko odstawić dziecko od piersi.

Temat karmienia piersią pojawiał się też wielokrotnie w Dzień Dobry TVN. Przypominamy  materiały z nim związane: 

Zobacz także:

Agnieszka Kaczorowska-Pela o karmieniu piersią: "Natura jest mądra. Korzystajmy z niej". Wrzuciła też intymne zdjęcie

Basia Kurdej-Szatan zdradziła, jak nazwie syna. „Będzie Hania i…”

Dorota Szelągowska szczerze o dawnych kompleksach i małżeństwie z Adamem Sztabą. "Nasze drogi po prostu się rozeszły"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Co sądzisz o tym artykule?
77
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0