Gwiazdy

Anna Kerth z "Na współnej" urodziła synka. Aktorka dołączyła do grona VBAC

Anna Kerth

Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ / EastNews

Gwiazdy

Anna Kerth z "Na współnej" urodziła synka. Aktorka dołączyła do grona VBAC

Anna Kerth

Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ / EastNews

Anna Kerth, aktorka z serialu "Na Wspólnej" urodziła syna. Anna udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie dziecka oraz  podziękowania. Przyznała również, że oficjalnie należy już do grona VBAC. Anna Kerth zdradziła też płeć dziecka.

Anna Kerth mamą

Anna Kerth, znana szerszej publiczności z roli Małgosi w "Na Wspólnej", po raz drugi została mamą. Na Instagramie opublikowała zdjęcie pod którym dziękuje swoim bliskim za wsparcie. Gwiazda  wyznała również, że należy teraz do grona VBAC.

Więcej:


Wyświetl ten post na Instagramie.

W końcu mogę TO napisać: JEST!!! ??Naczekaliśmy się ? Nasz drugi syn jest już z nami ? Oswajamy się i regenerujemy. Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków , zwłaszcza przy końcówce. Było za co ?????? Skoro mam już Waszą obecność i uważność chciałam napisać, że oficjalnie zostałam #VBAC , z czego jestem dumna a zarazem ogromnie wdzięczna osobom, które mnie wspierały w moim pragnieniu. Zespołowi lekarzy, którzy mi tę próbę umożliwili a przede wszystkim „mojej” położnej, bez której ten proces i finał w tej postaci, by się nie wydarzył. To jeden z tych tematów, o którym myślę, że warto mówić, więc wkrótce pewnie osobny post na ten temat. Tymczasem... Jest tak wiele osób, które wspierały nas na tej ostatniej, acz mega trudnej i wyjątkowo długiej prostej! Rodzina - która wspierała zawsze i cierpliwie czekała, gdy my po raz kolejny odpowiadaliśmy, że „czekamy dalej”. Przyjaciele, którzy nie dali nam zwariować odwiedzając nas i przygarniając, by życie wciąż wyglądało normalnie. A przy tym ofiarując swoją pomoc „w nocy o północy”... Osoby, które dbały o nasz komfort i psychiczny spokój, były wyrozumiałe i służyły nie tylko swoim profesjonalizmem, ale i dobrym słowem czy gestem. A nawet osoby, dzięki którym mogłam brać udział w nowych projektach pomimo niepewności czasu. Nie sposób tu wymienić każdego z osobna, ale te osoby wiedzą, że to o nich mowa. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY ??? Jesteśmy w komplecie ?——> ?‍?‍?‍?????? #rodzina #razemnajlepiej #wkomplecie #syn #brat #bracia #mama #tata #rodzice #razem #newborn #birth #vbac #family #together #love #happiness #momoftwo #mommy #daddy #brother #brotherhood #givingbirth #life #atlast #missioncompleted

Post udostępniony przez Anna Kerth (@anna_kerth)

Czym jest VBAC?

Do grona VBAC należą wszystkie kobiety, które zdecydowały się na poród metodą naturalną, po przebytym wcześniej cesarskim cięciu. W Polsce jest to coraz bardziej popularny trend. Anna Kerth ma już synka, którego urodziła w kwietniu 2017 r. Aktorka od czterech lat szczęśliwą żoną Michała Gosiewskiego, z którym poznała się na planie serialu “Na Wspólnej”, gdzie gwiazda wciela się w postać Małgosi Zimińskiej. Jej mąż pracował przy produkcji serialu jako realizator dźwięku.


Zobacz film: Duże dziecko. Poród naturalny, czy cesarskie cięcie? Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
64
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0