Gwiazdy

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują 3. rocznicę ślubu. "Niesamowite wspomnienia"

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują 3. rocznicę ślubu. "Niesamowite wspomnienia"

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Kamil Piklikiewicz/East News

Dokładnie trzy lata temu, 17 marca 2018 roku, Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak z 3. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poznali się i od raz zostali małżeństwem. Właśnie obchodzą 3. rocznicę ślubu.

Rocznica ślubu Anity i Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Kiedy zgłaszali się do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie przypuszczali, że życie aż tak pozytywnie ich zaskoczy. Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak zobaczyli się po raz pierwszy w urzędzie stanu cywilnego, gdzie powiedzieli sobie "tak" i zostali małżeństwem. 

- Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły ZAWRÓĆ, a ja uparty wierzyłem, że warto jechać zaryzykować....i napić się szampana – podkreślał Szymaniak w 1. rocznicę śluby z Anitą. Teraz są małżeństwem już od 3 lat.

Z okazji 3. rocznicy ślubu Anita pokazała na Instagramie kilka nagrań z tego pamiętnego dnia. Na jednym z nich Anita w białej sukni zmierza w stronę Adriana, który czekał na nią razem z urzędnikiem, udzielającym im ślubu. 

– Dokładnie 3 lata temu… jeszcze nie wiedziałam do kogo tak zmierzam i co mnie czeka… Niesamowite wspomnienia – napisała.

Szydłowska pokazała także fragmenty wesela i pierwszego tańca. Stwierdziła, że to było "najlepsze wesele, na jakim była". – Absolutnie nikt przychodząc tam z zewnątrz nie pomyślałby, że dwójka obcych ludzi wzięła ślub – podkreśliła.

Anita i Adrian - "Ślub od pierwszego wejrzenia" to tylko początek

Dzięki programowi TVN Anita i Adrian założyli rodzinę. Znali się tylko kilka tygodni, ale postanowili, że chcą dalej próbować wspólnie żyć. A nie było łatwo, bo Anita mieszkała w Krakowie, a Adrian – w Szczecinie. Kiedy okazało się, że Anita jest w ciąży, musieli dojść do porozumienia na temat miejsca ich zamieszkania.

W pierwszą rocznicę ślubu – Anita i Adrian wzięli drugi ślub. Ich synek, Jerzyk, przyszedł na świat 6 czerwca 2019 roku. W drugą rocznicę ślubu małżonkowie poinformowali o tym, że spodziewają się drugiego dziecka. Córeczka, Bianka, urodziła się 7 lipca 2020 roku. 

Z okazji trzeciej rocznicy śluby życzymy Anicie i Adrianowi wszystkiego najlepszego!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" w piątki o godz. 20:30 na antenie TVN7. Wcześniej dostępne są także w Player.pl.

Zobacz wideo: Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Czy ich związek przechodzi kryzys?

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Co sądzisz o tym artykule?
56
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
19.03.2021
Krysia
Gratulację! Ja z mężem świętuje teraz pierwszą rocznicę i mieliśmy jechać w góry na tydzień, ale wszystko było zamknięte. Dlatego przełożyliśmy wyjazd na wakacje, a za te pieniądze kupiliśmy sobie roombę o której od dawna myśleliśmy. Świetny sprzęt :)