Gorące tematy

Aneta Wątor i Martyna Sroka: Nowe Miss Polski UK & Ireland 2019!

Zobacz film: Wybory Miss Polski UK & Ireland 2019. Źródło: Dzień Dobry TVN.

Gorące tematy

Aneta Wątor i Martyna Sroka: Nowe Miss Polski UK & Ireland 2019!

Zobacz film: Wybory Miss Polski UK & Ireland 2019. Źródło: Dzień Dobry TVN.

Konkurs "Miss Polski UK & Ireland" wyłania najpiękniejszą Polkę mieszkającą w Wielkiej Brytanii lub Irlandii. O tytuł walczy wiele kandydatek, jednak szarfa i korona trafia do tej jedynej i wyjątkowej. Nową "Miss Polski UK & Ireland 2019" została Aneta Wątor, a wśród nastolatek zwyciężyła Martyna Sroka. Zobaczcie jak prezentowały się wszystkie finalistki! Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

Wybory Miss, czyli tej najpiękniejszej, są coraz bardziej popularne. Znany wszystkim tytuł Miss Polonia odnosi się on do pań z danego kraju. Co ważne ten plebiscyt piękna, nie jest organizowany wyłącznie w Polsce. "Miss Polski UK & Ireland" to konkurs kierowany do kobiet pochodzących z Polski, które obecnie mieszkają na terenie Wielkiej Brytanii lub Irlandii.  

Zobacz także: Wielki sukces Polki w konkursie Miss Generation!

O tytuł "Miss Polski UK & Ireland 2019" walczyło dziesięć pań, które do finału zakwalifikowały się po głosowaniu internetowym. W wyborach koronę "Miss Polski UK & Ireland 2019" otrzymała Aneta Wątor, natomiast "Miss Polski UK & Ireland Nastolatek 2019" została Martyna Sroka. 

Zobacz także: Ma 48 lat i jest mistrzynią bikini fitness

Gala finałowa konkursu odbyła się w londyńskim The White Eagle Club. Uczestniczki pokazały się w kilku stylizacjach. W tym wielkim wydarzeniu brała udział publiczność i jury. Anna Senkara - dziennikarka Dzień Dobry TVN, zapytała dziewczyny dlaczego zgłosiły swoją kandydaturę. 

Zgłosiłam się dla własnej ambicji, rozwoju i żeby zdobyć więcej pewności siebie"

- wyjaśnia Patrycja Karoń, jedna z finalistek. 

Z koroną Miss musiała się pożegnać Wioletta Tupko, która była zwyciężczynią poprzedniej edycji konkursu. Miss Polski UK & Ireland 2018 była także jedną z oceniających. 

Trochę jest mi żal żegnać się z tytułem, jednak miałam wspaniały rok i zapamiętam go na całe życie

- tłumaczy Wioletta Tupko, Miss Polski UK & Ireland 2018. 

W wyborze najpiękniejszej wziął również udział Mateusz Maga, model i uczestnik czwartej edycji programu "Top Model". Organizatorzy konkursu podkreślali, że wybór nie był łatwy. Uczestniczki oprócz prezentacji na wybiegu musiały również zmierzyć się z trudnymi pytaniami od jury.

Zobacz także: Tytuł zobowiązuje. Trzeba zawsze wyglądać dobrze

Zwyciężczynie w rozmowie z reporterką nie kryły swojego zadowolenia. Powiedziały, że dały z siebie wszystko. Najpiękniejsze, pomimo wygranej nie umiały zdradzić idealnej recepty na taki sukces.

Dałam 100 % z siebie na scenie.

- mówiła Miss Polski UK & Ireland 2019 - Aneta Wątor.

Postałam się i się udało, naprawdę się cieszę.

- dodała Miss Polski UK & Ireland  Nastolatek 2019 - Martyna Sroka.


Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
54
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0