Gwiazdy

Anarchia i rock’n’roll, czyli nowa seria "39 i pół"

Gwiazdy

Anarchia i rock’n’roll, czyli nowa seria "39 i pół"

Nie dość, że biznes Darka Jankowskiego, w tej roli Tomasz Karolak, nie wypalił, to jeszcze ma zostać tatą i dziadkiem. Czy rozpoczynanie wszystkiego od początku i konieczność bycia wyjątkowo odpowiedzialnym przerośnie go? Czy Patrykowi, w tej roli Alan Andersz, uda się ominąć błędy, które w młodości popełniał jego ojciec? O nowych odcinkach popularnego serialu "39 i pół" porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z aktorami: Darią Widawską, Alanem Anderszem i Magdaleną Lamparską.

Zapraszamy także na spotkanie z aktorami popularnego serialu oraz autorem książki "Jak poznałem Ankę?", który jest jednocześnie scenarzystą serialu "39 i pół", Domanem Nowakowskim. Spotkanie odbędzie się 10 września w Empiku, a poprowadzi je Dorota Wellman.

Ponadto na oficjalnej stronie serialu "39 i pół" rozpoczęła się emisja miniserialu internetowego, w którym główne role odgrywają Tomasz Karolak i Alan Andersz. Dla Tomasza Karolaka udział w tym projekcie jest jednocześnie debiutem reżyserskim.

Mini-serial to trzynaście kilkuminutowych odcinków, pełnych zabawnych dialogów, rozbrajających ripost i aktorstwa na najwyższym poziomie. Wszystkim fanom serialu „39 i pół” (i nie tylko!) z pewnością przypadną one do gustu.

Źródło: Dzień Dobry TVN |
Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
91
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0