Gwiazdy

Amber Heard przed brytyjskim sądem: "Wolałabym, żeby mnie tu nie było"

Gwiazdy

Amber Heard przed brytyjskim sądem: "Wolałabym, żeby mnie tu nie było"

Kolejne szokujące fakty na temat związku Johny Deppa i Amber Heard wyszły na jaw podczas  rozprawy w Londynie. Aktorka wygłosiła oświadczenie przed budynkiem sądu. Zeznawała w nim jako świadek w sprawie, którą jej były mąż wytoczył tabloidowi „The Sun”. 

Amber Heard przed brytyjskim sądem

Amber Heard wygłosiła przed brytyjskim sądem oświadczenie. Była żona Johnny'ego Deppa przyznała, że trudno jej wracać wspomnieniami do chwil spędzonych w małżeństwie. Jak wiadomo, byli partnerzy oskarżyli się nawzajem o przemoc fizyczną i psychiczną.  

Wolałabym, żeby mnie tu nie było. Przeżywanie mojego rozstania na oczach całego świata jest bardzo trudne. Pokładam nadzieję w brytyjskim wymiarze sprawiedliwości

 - powiedziała aktorka. 

Johnny Depp i Amber Heard - medialny skandal 

Johnny Depp i Amber Heard od kilku lat są na w centrum zainteresowania mediów. Wszystko za sprawą sprawy rozwodowej, która od 2016 roku toczy się w burzliwej atmosferze. 

Para nie szczędzi sobie oskarżeń i wzajemnych skandali. Ostatnio byli partnerzy ponownie spotkali się w sądzie. Aktor wytoczył bowiem brytyjskiemu tabloidowi "The Sun" sprawę za fałszywe zarzuty o rzekomej agresji wobec byłej żony. Zeznania, które wygłosiła Amber były szokujące. 

Jej oświadczenie nie spotkało się z uznaniem zgromadzonego przed sądem tłumu, który wybuczał aktorkę.

Rozwody gwiazd. Trwają ustalenia rozwodowe Kelly Clarkson i Brandona Blackstocka. Piosenkarka podjęła decyzję o rozstaniu w czerwcu tego roku po 7 latach małżeństwa. 

Zobacz też:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Co sądzisz o tym artykule?
65
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0