Gwiazdy

Alicja Majewska wspiera medyków. Artystka chętnie daje kameralne koncerty i angażuje się w akcje charytatywne

Gwiazdy

Alicja Majewska wspiera medyków. Artystka chętnie daje kameralne koncerty i angażuje się w akcje charytatywne

Alicja Majewska niedawno dała bardzo ekskluzywny koncert dla sąsiadów. Na widowni, a mówiąc ściślej, pod płotem stanęły dwie osoby. Artystka a capella wykonała utwór, który idealnie wpasował się w miejsce i czas. Grabiąc liście, zaśpiewała piosenkę „Pamiętajcie o ogrodach”.

Alicja Majewska – koncert dla sąsiadów

Alicja Majewska w czasie kwarantanny wzięła się za wiosenne porządki. Artystka w wolnej chwili wyskoczyła do ogrodu i zabrała się za grabienie liści. Tę czynność szybko dostrzegli z okien sąsiedzi wokalistki.  

To była konieczność, trzeba było zgrabić liście, a ostatnio wszyscy siedzą w domu i nikt mi tych liści nie mógł zgrabić. Myślałam, że sąsiad robi zdjęcie, a on włączył kamerę, a jak była kamera, to piosenkarka musiała zaśpiewać. Pierwsze, co mi przyszło do głowy, to oczywiście „Pamiętajcie o ogrodach”

- powiedziała Alicja. 

Jeszcze dwa miesiące temu w kalendarzu Alicji Majewskiej nie było ani jednego wolnego terminu, a koncerty planowano już na przyszły rok. Rozprzestrzeniający się wirus pokrzyżował wszystkie plany artystki. 

Śpiewałam, podpisywałam płyty i było cudnie. Z takiej mojej aktywności, totalnej aktywności nagle nastąpiło wyłączenie prądu

 – powiedziała.

Dziś Alicja Majewska daje kameralne koncerty i oczywiście nie zapomina o swoich fanach. Oni również pamiętają o wokalistce. Artystka, ma wielbicieli, którzy nie mogą doczekać się pierwszego koncertu po przerwie i dostarczają jej swoim zachowaniem wiele radości.

Miałam dostarczone i powieszone na płocie na przykład pierogi ruskie od Edytki albo placki kartoflane od Eli. Mam też wielbiciela, pana Wojtka, który mieszka w Krakowie, ale znajduje się nawet w Szczecinie, gdy tam gram i wręcza mi róże. Teraz też znalazł sposób i przez przyjaciółkę przekazał mi różę, która sobie czeka i nie więdnie 

 – powiedziała.

Alicja Majewska wspiera służbę zdrowia

Artystka podczas kwarantanny chętnie wpiera akcje, dzięki którym można pomóc lekarzom i pielęgniarkom. Do wszystkich apeluje, by mimo coraz większej uciążliwości, stosować się do najważniejszego zalecenia. Wokalistka przekonuje, aby zostać w domu i słuchać pięknych piosenek. Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN wykonała jedną z nich.

Nie jestem pielęgniarką, nie jestem lekarzem. Moja przydatność to tylko taka, że jestem osobą publiczną. Chyba najbardziej przykra wiadomość, to, że jest się nieużytecznym. Jestem w takiej grupie wiekowej, że nie mogę się zgłosić, że będę wolontariuszem i będę pod drzwi dostarczała posiłki

- dodała artystka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
65
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0