Gwiazdy

Aleksandra Konieczna przedstawiła nam  córkę - Julię Maj. Zobaczcie jak mieszkają

Gwiazdy

Aleksandra Konieczna przedstawiła nam  córkę - Julię Maj. Zobaczcie jak mieszkają

Aleksandra Konieczna zaprosiła nas do swojego klimatycznego mieszkania na warszawskiej Pradze. Zobaczcie jak mieszka, co trzyma w piekarniku i dlaczego rozrzuca psią sierść na tylnym siedzeniu swojego samochodu. W studiu Dzień Dobry TVN aktorka opowiedziała nam o swoich rodzinnych relacjach i książce, którą planuje napisać.

Jak mieszka się Aleksandrze Koniecznej na warszawskiej Pradze Północ?

To jest Praga Północ, to taka autentyczna warszawska Praga. Ta Praga Północ przypomina mój Prudnik rodzinny. Zrujnowane piękno starych, obdrapanych, ceglanych kamienic. Wspaniała architektura i ludzie.

Jak układają się aktorce relacje z mamą?

Mama jest mamą, ale nie jest moją przyjaciółką. Nie jest to taka więź gorąca jaka łączy mnie z moją córką, z moimi przyjaciółkami. Tak się potoczyło. Pewnie każdemu w rodzinie bliżej do jakiejś osoby, do siostry, do brata, do ojca, do matki. nie musi tak być, że w kraju Matki-Polki trzeba mieć związek z matką.

Zoabcz też: Anna Lewandowska o córce Klarze. Czy zostanie sportowcem jak rodzice? >>> 

Córka Aleksandry - Julia Maj skończyła łódzka szkołę filmową, a teraz zdecydowała się studiować prawo. Co zamierza robić w przyszłości? Czy zwiaże się z branżą filmową?

Moja córka nigdy nie chciała być aktorką. Myślę, że jej IQ by jej na to nie pozwalało. To mocna osobowość. Ona wiedziała, że gdzieś chce w kręgi artystyczne, stąd produkcja filmowa, ale jeszcze w trakcjie szkoły stwierdziła, że nie będzie robić filmów i chce iść w stronę prawa.
Płynie w stronę prawa autorskiego. Uważa, że w Polsce, i to jest prawda, prawo autorskie jest taka niszą w prawie i dość partyzancko sie je uprawia.

Zobacz też: Sandra Kubicka zakochana. "To była miłość od pierwszego wejrzenia!" >>>

Co jest kluczem do doskonałej relacji jaką Aleksandra Konieczna ma ze swoją córką Julią?

Zawsze kluczowe jest zaufanie, we wszystkich relacjach. Nie wierzę w to, że może się udać jakakolwiek relacja bez zaufania. Ja z córką mam zaufanie totalne. Zdarzają się małe kłamstwa, czy manipulacje, ale one są przez nieuwagę. My sobie ufamy, myślę, że to jest podstawa.

Aleksandra Konieczna pisze książkę ponieważ... Obudziła się 7 marca i usłyszała jak "jakiś głos wewnętrzny mówi do mnie: PISZ!" . Bedzie ona opowiadała o ... roku. "Od 7 marca 2019 do 7 marca 2020".

Teraz szukam dla tej książki fajnego wydawcy!


Zobacz też:  Agnieszka Woźniak-Starak ma syna - "Leosia". Ty też możesz adoptować robota i pomagać chorym dzieciom >>> 

Co sądzisz o tym artykule?
62
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
03.03.2020
ANET
Normalna kobieta , po przejściach ale z serduchem , bardzo ciepła sympatyczna pani
29.04.2019
joanna2310
pozytywnie zakręcona artystka :)