Gwiazdy

4Dreamers kończy działalność. "Jest nam smutno, ale jesteśmy też turbo podekscytowani"

Gwiazdy

4Dreamers kończy działalność. "Jest nam smutno, ale jesteśmy też turbo podekscytowani"

Rok 2021 będzie przełomowy dla wokalistów zespołu 4Dreamers. To właśnie wtedy ukaże się książka zatytułowana: "O czterech takich co nie bali się marzyć", w której opowiedzą m.in. o tym, jak przygotowywali się do największej w ich życiu zmiany, czyli decyzji o zakończeniu kariery jako zespół. Czy podjęli ją wspólnie? Co zamierzają robić po rozpadzie grupy?

Książka dla fanów 4Dreamers

W styczniu 2021 roku ukaże się książka o 4Dreamers, zatytułowana "O czterech takich co nie bali się marzyć". Fani będą mogli znaleźć w niej biografie czterech członków zespołu, niepublikowane dotąd zdjęcia, nieznane historie oraz anegdoty z ich życia i kariery.

- Książka jest dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć, jak (...) tworzy się utwory, przynajmniej w naszym wydaniu - powiedział Tomek Gregorczyk, a Maksymilian Więckowski dodał: - Opowiemy też o ludziach, z którymi współpracujemy.

4Dreamers kończy działalność

Goszcząc w studiu Dzień Dobry TVN, wokaliści z 4Dreamers ujawnili również informację, która zasmuci ich fanów - otóż rok 2021 to czas, kiedy grupa zakończy swoją działalność.

- To stresujący moment. Niestety nasza przygoda z zespołem powoli dobiega końca. Jest nam bardzo smutno z tego powodu - powiedział Kuba Szmajkowski.

Chłopcy zdradzili, że decyzja ich nie jest wynikiem jakichkolwiek nieporozumień, wręcz przeciwnie - dopiero teraz zdali sobie sprawę, jak bardzo się lubią i będą tęsknić za sobą. Mateusz, Tomek i Kuba chcieliby się już jednak zaprezentować jako solowi artyści, natomiast Maks marzy, by realizować się w aktorstwie.

- To nasza wspólna decyzja, nikt nie wywierał żadnej presji - dodał Kuba.

4Dreamers na płycie ze świątecznymi piosenkami

Zespół 4Dreamers wraz z innymi młodymi wykonawcami, w tym m.in. z Viki Gabor, Zuzą Jabłońską i Lanberry wydał płytę "To właśnie święta!". Album zawiera same bożonarodzeniowe hity i kolędy, np. "Merry Christmas Everyone", "Driving home for Christmas" czy "Lulajże Jezuniu". 4Dreamers zaprezentował na krążku polski przebój "Z kopyta kulig rwie". Piosenkę tę mogliśmy również usłyszeć na scenie Dzień Dobry TVN.

>>> Zobacz także:

4Dreamers - idole polskich nastolatek nagrali nową piosenkę. "To było dla nas ogromne wyzwanie"

4Dreamers w przeboju New Kids On The Block. Posłuchajcie nowej wersji "Step by Step"

4Dreamers z utworem "Inapropro". To ich pierwsza angielskojęzyczna piosenka

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
84
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0