Newsy

38-latka nie wiedziała, że jest w ciąży. Urodziła myśląc, że ma bolesną miesiączkę albo kamień nerkowy

płaczący noworodek

Isabel Pavia/Getty Images

Newsy

38-latka nie wiedziała, że jest w ciąży. Urodziła myśląc, że ma bolesną miesiączkę albo kamień nerkowy

płaczący noworodek

Isabel Pavia/Getty Images

Przez dziewięć miesięcy nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Przybranie na wadze kobieta tłumaczyła siedzeniem w domu przez epidemię koronawirusa. Gdy zaczęła rodzić w łazience myślała początkowo, że ma wyjątkowo bolesną miesiączkę. Potem była pewna, że to kamień nerkowy.

USA: kobieta urodziła nie wiedząc, że jest w ciąży

38-letnia Melissa Surgecoff z Bostonu zaczęła odczuwać ból brzucha. Początkowo myślała, że ma bolesną miesiączkę, jednak kiedy bóle się nasiliły i przyjęły formę częstych, regularnych skurczy, poleciła swojemu narzeczonemu wezwać pogotowie. Była pewna, że rodzi kamień nerkowy. 

Gdy bóle stały się już naprawdę silne, ulgę Melissie przynosiło jedynie siedzenie na sedesie. W takiej pozycji czekała więc na pogotowie. W pewnym momencie poczuła, że coś z niej wypada.

Do toalety wszedł wówczas 37-letni Donnie Campbell i zauważył noworodka w sedesie. Wiedział, jak oczyścić maluszka z programów telewizyjnych i użył do tego swojej bluzy. Wtedy maleństwo zaczęło oddychać.

- Przytuliłem go do swojego ciała, aby go rozgrzać - wspomina mężczyzna w rozmowie z portalem TODAY Parents.

Kobieta nie miała pojęcia, że jest w ciąży

Kiedy do domu Melissy i Donniego przybyło pogotowie, ratownicy byli zszokowani, że zamiast kobiety rodzącej kamień nerwowy, czeka na nich noworodek z przestraszoną i zdezorientowaną, świeżo upieczoną mamą. Cała trójka trafiła do szpitala. Tam okazało się, że chłopczyk jest zupełnie zdrowy, ma jednak niewielki niedobór żelaza.

38-latka powiedziała, że zawsze miała nieregularne miesiączki. Przybranie na wadze w ostatnich miesiącach zrzuciła na karb przyjmowanych leków i małej ilości aktywności fizycznej spowodowanej siedzeniem w domu przez epidemię koronawirusa.

Rodziny Melissy i Campbella były zszokowane niespodziewanym pojawianiem się maluszka, któremu rodzice dali na imię Liam. Wszyscy cieszą się, że mimo nieświadomości mamy, chłopczyk jest zdrowy.

nbcboston.com

Domowe porody w okresie pandemii. Dlaczego są tak popularne? Zobacz wideo:

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

PIMS - ten skrót powinien znać każdy rodzic. Choroba dotyka coraz więcej dzieci i rozwija się błyskawicznie

Baby shower Anny Starmach. "Nigdy nie zapomnę tych emocji, wzruszeń i uciekających balonów"

Maja Hyży wymyśliła już przyszłość dla swojej córeczki. "Mamusia o to zadba"

Źródło: edziecko.pl |
Co sądzisz o tym artykule?
54
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0