Styl Życia

23-latka rozkochała miliony mężczyzn i inspiruje inne kobiety. Do rozmiaru XS jest jej bardzo daleko

Kobiece kształty

Luiz Alvares/Getty Images

Styl Życia

23-latka rozkochała miliony mężczyzn i inspiruje inne kobiety. Do rozmiaru XS jest jej bardzo daleko

Kobiece kształty

Luiz Alvares/Getty Images

Mężczyznom podobają się tylko szczupłe blondynki? Nic z tych rzeczy! Lauren Butler w żadnym stopniu nie przypomina modelki z wybiegów czy billboardów, a i tak udało jej się rozkochać w sobie miliony fanów.

Jeszcze do niedawna współczesne standardy piękna były jasno określone: kobieta powinna być szczupła, mieć długie włosy oraz uśmiech na twarzy. W dobie mediów społecznościowych podejście do szeroko pojętego piękna jest zmienne. Internet daje przestrzeń na promowanie różnych stylów życia i sylwetek. Dobrym przykładem na to jest Lauren Butler.

Lauren Butler - influencerka XXL

Dziewczęta marzące o karierze inflincerki przykładają ogromną wagę do wyglądu. Często przechodzą na restrykcyjne diety, nierzadko poddają się zabiegom medycyny estetycznej, a finalnie i tak przerabiają swoje zdjęcia w programach graficznych. Tymczasem Lauren Butler podeszła do tego tematu w zupełnie inny sposób. Młoda modelka (ma zaledwie 23 lata) od początku swojej kariery w Internecie stawia na naturalność. Mimo tego, że nie ma figury stereotypowej modelki, to i tak udało jej się zgromadzić wokół siebie imponujące grono fanów. Instagramowy profil Amerykanki śledzi już blisko 3,5 miliona internautów. Przy takich zasięgach dziewczyna może liczyć na intratne kontrakty reklamowe.

Piękno nie zna rozmiaru

23-latka podbiła serca fanów tym, że pokazuje w sieci swoje życie takim, jakie jest naprawdę. Bez filtrów i upiększeń. Dziewczyna nie ukrywa, że boryka się z nadprogramowymi kilogramami, jednak to, co inni traktują jako źródło kompleksów, ona zamieniła w swój atut. 

W komentarzach pod jej zdjęciami nie brakuje komentarzy zauroczonych mężczyzn oraz kobiet, które podziwiają jej odwagę i dziękuję za inspiracje do bycia sobą.

  • Przepiękna.
  • Jak zawsze śliczna.
  • Jesteś niesamowitą modelką.

- czytamy w sieci.

Piękno niejedno imię ma i często to od nas zależy, jak będziemy odbierani przez innych. Pamiętajmy jednak o tym, że to zdrowie, a nie wygląd powinno być dla nas priorytetem.

Zobacz wideo: Ewa Minge broni Dominiki Gwit: Ona nie promuje otyłości!

Zobacz też:

Zmiany w "Zakochanych po uszy". Córka znanej aktorki dołącza do obsady. "Spowoduje niemałe zamieszanie"

Tomasz Ciachorowski wspomina szykany i pokazuje zdjęcia z dzieciństwa: "Nie przysparzało mi to sympatii wśród kolegów"

Olga Bołądź wróciła do treningów pole dance i pokazała wideo. "To pomaga na głowę"

Co sądzisz o tym artykule?
59
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0