Gorące tematy

15 lat Kingi Rusin w Dzień Dobry TVN. Redakcyjni koledzy dziękują jej za wspaniałą współpracę 

Kinga Rusin

Kamil Piklikiewicz/East News

Gorące tematy

15 lat Kingi Rusin w Dzień Dobry TVN. Redakcyjni koledzy dziękują jej za wspaniałą współpracę 

Kinga Rusin

Kamil Piklikiewicz/East News

Kinga Rusin była prowadzącą Dzień Dobry TVN przez 15 lat. Dziennikarka od samego początku zdobyła serca widzów, przeprowadziła mnóstwo inspirujących wywiadów i przygotowała setki reportaży. Wraz z rozpoczęciem nowego etapu w życiu - koleżanki i koledzy z programu postanowili powspominać wspólne chwile i podziękować Kindze za przyjaźń, profesjonalizm i pomoc. 

Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN

Przez 15 lat towarzyszyła widzom o poranku, witając ich uśmiechem i serdecznością. Kinga Rusin była w programie od samego początku, prowadząc go w duecie z Marcinem Mellerem, Bartoszem Węglarczykiem czy Piotrem Kraśko. Teraz postanowiła rozpocząć nowy etap i zająć się realizacją innych planów oraz spełnianiem marzeń. Nie żegna się jednak z dziennikarstwem i jesteśmy pewni, że już niedługo zobaczymy jej kolejne zawodowe sukcesy, za które mocno trzymamy kciuki!

Dziękuję całej ekipie Dzień Dobry TVN za 15 lat wspaniałej, wspólnej pracy. Pozdrawiam wszystkich widzów! Do zobaczenia!

- napisała Kinga na Instagramie. 

Koledzy dziękują Kindze Rusin za współpracę 

Karierę dziennikarską w TVN rozpoczęła już w 1997 roku. To właśnie za pasję, ogromne doświadczenie i pomoc postanowili podziękować Kindze po 15 latach współpracy koledzy i koleżanki z Dzień Dobry TVN. 

Ludzie przychodzą i odchodzą. Nie ma nawet jak powiedzieć "do widzenia"... niech to będzie więc moje pożegnanie i podziękowanie (...) A to zdjęcie jeszcze nie tak dawno robiliśmy w Dzień Dobry TVN po powrocie z wakacji. Kinga przyniosła ciasto (bezglutenowe oczywiście), śmialiśmy się i cieszyliśmy na nowy sezon. Kochani! Powodzenia we wszystkim, w co się angażujecie. Życzę Wam radości i spełnienia. Do zobaczenia!

- czytamy pod fotografią opublikowaną przez Annę Kalczyńską. 

Zabawne zdjęcie z 2016 roku, wspominające wakacyjny program prowadzony z Kingą w Krakowie, opublikował w mediach społecznościowych również Filip Chajzer. 

Chciałbym Ci bardzo podziękować za 8 lat pracy w jednej redakcji ? za wszystkie zapowiedzi moich materiałów, kiedy byłem na początku reporterskiej drogi. Słowa Kingi zawsze były dla mnie bardzo budujące

- wyznał. 

Nawet nie śniło mi się wtedy, że będę miał przyjemność współtworzyć ten program. Jesteś legendą. Trzymam kciuki za każdy Twój projekt ❤️

- dodał prowadzący Dzień Dobry TVN. 

Pod postem Kingi na Instagramie, informującym o planach zawodowych, ciepłe słowa napisali także redakcyjni koledzy Michał Nobis i Mateusz Hładki:

Dziękuje Ci za wszystkie przemiłe i nieszablonowe zapowiedzi moich materiałów! Szczególnie tego o lataniu szybowcem!?✈️ Ściskam ???
Powodzenia na każdym polu ❤️ Bądź szczęśliwa!

Redakcja Dzień Dobry TVN życzy Kindze samych sukcesów w dalszej karierze! 

Zobacz także:

Kinga Rusin w Dzień Dobry TVN. Zobacz ciekawe materiały:

Co sądzisz o tym artykule?
78
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0